Home Grįžtamasis ryšys Turinys Paieška

UAB "ŽAISLITA"
Next                                                                                                                       

 

 

Home
Naujovės
Produktai

UAB "Žaislita" istorija


UAB "ŽAISLITA" įsteigimo istorija prasidėjo nuo senai puoselėtos vienos šeimos įdėjos gaminti Lietuvoje kokybiškus ir nebrangius žaislus. Buvo pradeta nuo kaleidoskopų. Pradžioje tai buvo bendrovė, kurioje didžiąją dalį darbų vykdė jie patys. Vėliau buvo sukurta pardavimų tarnyba, kuri, išaugus bendrovėje gaminamų žaisliukų paklausai, turėjo užtikrinti jų pristatyma potencialiems pirkejams.


Sekančiais metais UAB "ŽAISLITA" išaugo iki pakankamai rimto prekybinio partnerio žaislų rinkoje. Šiuo metu mes pajėgus konkuruoti su kitomis žaislus gaminančiomis kompanijomis. Jeigu Jus sudomino musu komandos gaminama produkcija ir kuriamos naujoves apsilankykite musu puslapiuose "Naujovės" ir "Produktai" .

 

 

Mūsų tikslas

UAB "Žaislita" buvo sukurta kokybiškų žaislų gamybai ir jų populiarinimui Lietuvos respublikoje ir už jos ribų. Norėtumėm, kad mūsų gaminamais žaislais galėtų pasidžiaugti kuo daugiau šalies ir užsienio vaikų.

 

 

Apie kainas

Mūsų gaminių kainos priklauso nuo parduodamų vienetų kiekio, atsiskaitymo termino, bei gaminių pristatymo kastų. Mes peržiūrime kiekvieną sanderį atskirai. Tačiau mes garantuojame protingas kainas ir lanksčia atsiskaitymų sistemą. Apsilankę puslapyje "Produktai" jūs pateksite į kiekvieno žaislo aprašymo puslapius, kuriuose pamatysite mūsų gaminių nuotraukas ir gausite tikslesnę informaciją apie kainas. Lentelėse bus  nurodytos mažmenines kainos be produkcijos pristatymo kaštu.

 

 

Kontaktinė informacija

Telefonas
370-96-53955
Faksas
370-1-595270
Pašto adresas
Žemaičių g. 73, Joniškis LT-5150
Elektroninis adresas
Pagrindinė informacija: zaislita@takas.lt
Hit Counter

 

Siūskite elektroninį laišką zaislita@takas.lt su klausimais apie šį tinklapį.
Paskutiniai pakeitimai padaryti: Vasaris 02, 2002